انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

شرکت آکام پیچ فرد و کفپوش آکام

احتراماً به استحضار می رساند شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد در راستای منویات چند سال اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی ، تولید ملی و اشتغال ،  فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی از سال 75 آغاز کرده و از حدود شش سال پیش بنا به نیاز کشور برای اولین بار اقدام به تولید کفپوش های سالن ورزشی کفپوش های pvc  و فوم دار طبی ورزشی چند منظوره (آماتور) با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نموده است.

لازم به ذکر است این کفپوش ها دارای فوم ارتجاعی بوده که نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های ورزشی دارند. همچنین با توجه به آزمایشهای انجام شده توسط آزمایشگاه های معتبر کشور موفق به کسب استانداردهای لازم در زمینه کفپوش گردیده و با توجه به کیفیت بالای آن ، قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد.

تولید ورزشی آکام مفتخر است که اولین تولید کننده کفپوش های فوم دار با رویه pvc دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است. اینبار کف پوش فوم دار منحصر به فرد را عرضه می نماید. و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

محمد خانی فرد در ابتدا فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ و در زمینه تولید پیچ و مهره صنعتی آغاز کرد. یکی از خاص ترین کارهای ایشان در ایران تولید پیچ انکربولت بوده است که به صورت گسترده ای به تولید و بهره برداری رسید و در عسلویه برای پاورها مورد استفاده قرار گرفت.

پس از آن ایشان تولید دسته دمبل های خانگی و سپس تولید تیردروازه آلمینیوم بسکتبال برای استادیوم های بزرگ را شروع کردند.
در سال ۲۰۰۸ آقای خانی فرد، اولین کسی بودند که تایید فیفا برای تیردروازه آلمینیوم بسکتبال را گرفتند.

و امروزه ایشان سال ها تجربه و نیروی خود را در تولید بهترین کفپوش های سالن های ورزشی در ایران، همراه با ارتقا کیفیت و استاندارد های روز دنیا، در خدمت کشور قرار داده اند.

اهداف:

تماس با ما