انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

در بین انواع کفپوش استاندارد ورزشی بهترین. و پر استفاده ترین آنها نوع رولی از جنس پلیمر pvc می باشد .که بیشترین و وسیعترین. محل استفاده آن در سالنهای چند کاره توپی. والیبال،بسکتبال،هندبال و فوتسال میباشد. و نوع ضخیمتر با بافت نرمتر در سالنهای ایروبیک .،فیتنس ، بدنسازی ،ورزشهای رزمی و بدنسازی .و… غیره مورد بهره برداری قرار میگیرد .

برای یک کفپوش ورزشی خوب. و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیونها. و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده .که با کفپوشهای ورزشی آکام سالن این ویژگی ها مطابقت دارد.

کفپوش سالن ورزشی

این کفپوش که به عنوان کفپوش سالنی آن را می شناسیم. استفاده بسیاری در تجهیز سالن های ورزشی و مسابقات دارد. از نمونه های این محصول می توان.به کفپوش سالن والیبال، کفپوش زمین بسکتبال ،.و کفپوش فوتبال سالنی نام برد. این کفپوش استاندارد، رویه لاستیک یا پی وی سی با زیره فوم ای وی آ دارد. و بسیار مقاوم و .مناسب ورزش می باشد.

کفپوش استاندارد چند کاره سالن ورزشی 

این نوع کفپوش ها یک نوع پلیمر ترموپلاستیک است. در میان اجزا و بخشهای مختلف اماکن .و سالن های ورزشی کفپوش ها از اهمیت بسیاری برخوردارند.این اهمیت به حدی رسیده است. که طراحی,احداث,اجرا و نگه داری کفپوش. به یک تخصص تبدیل شده است.یکی از انواع کفپوش ها است که جدیداً .بیشترین کاربرد را در مصارف کفپوش pvc دارد.این کفپوش ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند.که بسته به کاربرد داشتن در زمین های والیبال,بسکتبال, هندبال و… در یک زمین می توان. از رنگ های متفاوت و مناسب استفاده کرد.

کفپوش سالن ورزشی تاتامی

کفپوش تاتامی کفپوشی انعطاف پذیر و استاندارد است. که در سالن ورزش های رزمی و سالن. ورزش ایروبیک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. خاصیت ارتجاعی این کفپوش باعث حفظ ایمنی رزمی کاران شده. تا در صورت احتمال برخورد با زمین آسیبی نبینند. این کفپوش ها کاملا بهداشتی. و دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده. و استاندارد های لازم جهت حفظ .سلامت ورزشکاران به طور کامل در آن ها رعایت شده است. کفپوش استاندارد تاتامی در رنگ و طرح متنوع،. ابعاد و ضخامت مختلفی تولید می شوند. کفپوش با ضخامت ۲۵ و ۳۰ میلی متر جهت استفاده. در سالن ایروبیک و با ضخامت ۳۰ و ۴۵ میلی متر جهت استفاده. در سالن ورزش های رزمی مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با ما