انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

خرید کفپوش ورزشی استاندارد

خرید کفپوش ورزشی استاندارد

در بین انواع کفپوش استاندارد ورزشی بهترین و پر استفاده ترین آن نوع رولی از جنس پلیمر pvc می باشد. که بیشترین و وسیعترین محل استفاده آن در سالن های چند کاره توپی والیبال بسکتبال هندبال و فوتسال میباشد.

و نوع ضخیمتر با بافت نرمتر در سالن های ایروبیک فیتنس بدنسازی ورزش های رزمی و بدنسازی و… غیره مورد بهره برداری قرار میگیرد.

برای یک کفپوش ورزشی خوب و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیون ها و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده. که با کفپوش های ورزشی آکام سالن این ویژگی ها مطابقت دارد.

کفپوش استاندارد چند کاره سالن ورزشی 

این نوع کفپوش یک نوع پلیمر ترموپلاستیک است. در میان اجزا و بخشهای مختلف اماکن و سالن های ورزشی کفپوش ها از اهمیت بسیاری برخوردارند. این اهمیت به حدی رسیده است که طراحی، احداث، اجرا و نگه داری کفپوش به یک تخصص تبدیل شده است. یکی از انواع کفپوش ها است که جدیداً بیشترین کاربرد را در مصارف کفپوش pvc دارد. این کفپوش ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند که بسته به کاربرد داشتن در زمین های والیبال بسکتبال هندبال و… در یک زمین می توان از رنگ های متفاوت و مناسب استفاده کرد.

آکام سالن گزینه ای مناسب برای خرید کفپوش ورزشی زیر فوم دار

کفپوش ورزشی پی وی سی جهت مصارف ورزشی دارای لایه رویه ضد سایش پلی یورتان، در ضخامت های متنوع است. که در دو نوع زیر فوم دار و بدون فوم، در رنگ بندی های متنوع تولید و عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت کفپوش زیرفوم دار و بدون فوم با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

درباره آکام سالن

شرکت تولیدی ورزشی آکام  فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی سال ۷۵ آغاز کرد. و در حدود ۶ سال پیش بنا بر نیاز کشور به کف پوش سالن ورزشی اقدام به تولیدی کف پوش ورزشی و انواع کف پوش دیگر برای سالن های ورزشی نموده است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از این محصول و خرید با کارشناسان ما در آکام سالن در ارتباط باشید و بگذارید تا بهترین نوع و قیمت محصول مورد نظرتان را به شما معرفی کنیم.

تماس با ما