کفپوش طرح وینیفلکس یکی از پوشش های فوق العاده‌ برای پوشش دهی سطوح کف در حوزه های مختلف است. کاربرد این کفپوش به قدری بالا است که حتی در محیط های کاری به عنوان کفپوش آنتی استاتیک نیز مورد استفاده قرار میگیرد. کفپوش های طرح وینیفلکس دارای یک ساختار منحصر به فرد می باشند. معمولاً بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این کفپوش pvc فقط به صورت رول یا صفحات بزرگ طراحی و تولید می‌شوند. اما این ها یک نمونه دیگر از این کفپوش ها می باشد.

کفپوش طرح وینیفلکس

درباره طرح وینیفلکس

کفپوش های طرح وینیفلکس دارای یک ساختار منحصر به فرد می باشند. معمولاً بسیاری از افراد تصور می‌کنند. که این کفپوش pvc فقط به صورت رول یا صفحات بزرگ طراحی و تولید می‌شوند. اما این ها یک نمونه دیگر از این کفپوش ها می باشد.

مقاومت بالای آن در برابر خط و خش توجه را به سمت خود جلب کرده. این متریال انعطاف پذیر بوده و در هر قسمتی که مد نظرتان باشد. می توانید آن را نصب کنید. از بهترین ویژگی آن می توانیم به آنتی باکتریال بودن آن اشاره کنیم. که شاخصه بسیار عالی در بخش مراقب های ویژه خواهد بود.

در تصاویر زیر رنگ بندی های موجود این کفپوش ها را در آکام سالن مشاهده میکنید:

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره در حوزه قیمت و همچنین کسب راهنمایی اساسی با کارشناسان ما در آکام سالن تماس حاصل فرمایید.

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد، فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی از سال 75 آغاز کرده. و از حدود شش سال پیش بنا به نیاز کشور برای اولین بار اقدام به تولید کفپوش های سالن ورزشی کفپوش های pvc و فوم دار طبی ورزشی چند منظوره (آماتور) با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نموده است.