انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

کفپوش سالن های ورزشی

کفپوش سالن های ورزشی

کفپوش ورزشی همان طور که از نامش پیداست، برای پوشاندن سطوح کف سالن های ورزشی کابرد دارد. کفپوش‌ سالن های ورزشی کارایی بسیاری در ورزش و تجهیز سالن‌های ورزشی دارند. کفپوش ورزشی به‌عنوان پوشش کف باشگاه ه مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید انواع کفپوش ورزشی با کارشناسان آکام سالن تماس حاصل نمایید.

کفپوش چمن مصنوعی

برای جایگزینی چمن های طبیعی، چمن مصنوعی بهترین گزینه است. این نوع کفپوش، در مقایسه با نوع طبیعی آن مزایای بسیاری دارد. از چمن مصنوعی ورزشی برای تجهیز زمین فوتبال،گلف و سایر رشته‌های ورزشی استفاده می شود. از این رو یکی از کفپوش ورزشی پر استفاده شمار می رود.

کفپوش ورزشی پی وی سی

این نوع کفپوش متداول ترین نوع کفپوش های ورزشی است که کابردهای زیادی دارد. کفپوش پی وی سی برای پوشاندن کف سالن های ورزشی بسیار مناسب است. چرا که استحکام بالایی دارد. زمین بسکتبال، سالن بیلیارد و والیبال از جمله این سالن هاست.

کف‌پوش ورزشی تاتامی

از محبوب ترین کفپوش سالن های ورزشی، نوع تاتامی آن است.

تشک تاتامی از جنس فوم نرم تولید شده است. این کفپوش در اکثر رشته های ورزشی کابرد دارد. چرا که ویژگی های منحصر به فرد و ایده آلی دارد. تشک تاتامی در سالن ورزشی رشته های کاراته، ژیمناستیک، تکواندو، بدن‌سازی و غیره به کار برده می شود.

از مزایای این نوع کفپوش می توان به نصب آسان، قابلیت شستشو و وزن سبک اشاره کرد. همچنین ضربه گیری آنها بسیار بالاست در نمتیجه از آسیب های احتمالی به بدن ورزشکار جلوگیری می کند.

کابرد دیگر این محصول در مهد کودک ها و سالن های بازی بچه هاست.

کفپوش ورزشی پلی یورتان

این نوع کفپوش های ورزشی، دوام و استقامت زیادی داشته و برای استفاده در داخل سالن های ورزشی بسیار مناسب می باشند.
کفپوش های پلی یورتان از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند. بنابریان افراد زیادی خواهان آن هستند.
نگهداری راحت و قیمت پایین این نوع کفپوش ها از مزایای آن ها محسوب می شود .

کفپوش ورزشی مدل چوبی

کفپوش چوبی از با دوام ترن و البته گران ترین نوع کفپوش هاست که بیشتر د رسالن های بسکتبال از آن استفاه می شود.

این کفپوش مزایای بسیاری دارد. مانند ظاهر شکیل و قابلیت درج انواع نوشته.به دلیل بافت چوبی آن می توان انواع لوگو و تبلیغات مختلف را بر روی کفپوش درج کرد. همچنین به آسانی قابل حمل است و به همین خاطر آن را در بسیاری از سالن های چندمنظوره نصب کرده اند.

کفپوش رزمی

این کفپوش، نوعی دیگر از کفپوش های ورزشی است که از آنها در سالن های رزمی و ژیمناستیک استفاده می کنند. بسیاری از سالن های ورزشی جهت تمرین ورزشکاران خود، از کفپوش رزمی استفاده می کنند. این محصول از بروز آسیب به بدن ورزشکار جلوگیری می کند.

کفپوش ورزشی گرانول یا لاستیکی

کفپوش ورزشی لاستیکی از ترکیب لاستیک و نوعی چسب به نام گرانول ساخته می شود.
این نوع از کفپوش های ورزشی از طول عمر و مقاومت بالایی برخوردارند. بنابراین با توجه به این ویژگی، از آنها در سالن های ورزشی بدنسازی استفاده می شود. چون فشار دستگاه ها نمی تواند به آن آسیب برساند. اما در ورزش هایی که در آن ورزشکار با زمین ارتباط مستقیم دارد، نباید از این نوع کفپوش استفاده کرد. چون احتمال ضربه و آسیب به بدن ورزشکار زیاد است.

قیمت انواع کفپوش ورزشی

قیمت کفپوش سالن های ورزشی مدل و برند آن بستگی دارد. بعضی از مدل های کفپوش ها مانند کفپوش چوبی از قیمت بالایی برخوردار هستند. ولی در مقابل، کفپوش هایی مانند تاتامی و لاستیکی به دلیل مواد اولیه ارزان، از قیمت پایین تری برخ.ردار هستند.

انواع کفپوش ورزشی آکام سالن

آکام سالن با سال ها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع کفپوش سالن های ورزشی، با متریال درجه یک، از تولیدکنندگان برتر در این عرصه می باشد.

جهت خرید و مشاوره در زمینه کفپوش های ورزشی، با مشاوران آکام سالن تماس حاصل نمایید.

تماس با ما