انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

کفپوش ورزشی از مهم ترین تجهیزات سالن های ورزشی محسوب می شود. این کفپوش ها انواع مختلفی دارند که متناسب با انواع ورزش ها تولید می شوند. کفپوش اماکن ورزشی بسیار متنوع هستند. بنابراین برای هر رشته ورزشی، باید از یک این کفپوش خاص استفاده شود.

همان طور که می دانید ممکن است در سالن های ورزشی دچار صدمه و یا جراحت شوید. یکی از مزیت های مهم کفپوش ها این است که این صدمات را کاهش می دهند. چرا که ضربات وارد شده به بدن ورزشکار را به حداقل می رسانند.


جهت خرید و نصب انواع کفپوش ورزشی،با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

کفپوش ورزشی متناسب فضای داخلی سالن ها

همان طور که در بالا اشاره شد، انتخاب کفپوش ورزشی به نوع رشته ورزشی و لوازم آن بستگی دارد. ورزش هایی مانند فوتسال و بسکتبال در سالن های سرپوشیده ورزشی برگزار می شوند. با توجه به امکان وجود آسیب در این رشته ها، برای جلوگیری ایجاد ضربه و فشار، از کفپوش های قابل انعطاف ، با خاصیت ارتجاعی بالا استفاده می شود.

در ادامه مقاله کفپوش اماکن ورزشی به کفپوش ورزشی چوبی می پردازیم.

کفپوش ورزشی چوبی

در بسیاری از باشگاه ها به ویژه سالن های بسکتبال از این نوع کفپوش ورزشی استفاده می شود. این نوع از کفپوش های ورزشی ظاهری شکیل و زیبا دارند. علاوه بر جذابیت ظاهری آنها، طول عمر و دوام این کفپوش ها نیز بسیار بالاست.

کفپوش ورزشی چوبی دارای قابلیت رنگ پذیری زیادی است. با توجه به این ویژگی، به آسانی امکان طراحی نقوش مختلف روی این نوع کفپوش وجود دارد.

کفپوش ورزشی پلی یورتان

از ویژگی های مهم این نوع کفپوش ها، تنوع رنگی بالای آنهاست. به طوریکه هر رنگی را که مد نظر داشته باشید، می توانید بیابید. یک مزیت دیگر این کفپوش ها که می توان به آن اشاره کرد، سرعت اجرا و نگهداری آسان آنهاست. کفپوش ورزشی پلی یورتان با قابلیت نصب در فضاهای مختلف، برای پوشاندن اکثر سالن های ورزشی مناسب است. قیمت این کفپوش ها به نسبت کفپوش های چوبی مناسب تر است.

این کفپوش های ورزشی در برابر آتش سوزی، قارچ و نفوذ باکتری بسیار مقاوم هستند.

کفپوش پی وی سی ورزشی

کفپوش های سالنی pvc از چند لایه به هم فشرده شده ساخته شده که امکان اجرای بدون درز دارند.

از مزایای این کفپوش ها می توان به تنوع رنگی، طول عمر بالا و نگهداری آسان از آنها اشاره کرد. کفپوش های پی وی سی در دو نوع کفپوش فوم دار و کفپوش زیرفوم دار ورزشی و بدون فوم با ضخامت های ۴ تا ۶ سانتیمتر تولید می شوند.

کفپوش ورزشی فضاهای باز

بعضی از رشته های ورزشی مانند فوتبال، بیس بال و راگبی در فضاهای باز انجام می شوند. در این شرایط باید کفپوش های ورزشی مناسب استفاده کرد. کفپوش های فضاهای باز باید مقاومت بسیار بالایی داشته باشند. چرا که در ارتباط مستقیم با شرایط جوی و دمایی قرار دارند. کفپوش های ورزشی فضاهای باز، قادرند از سرخوردن و افتدن ورزشکاران جلوگیری کنند.

کفپوش ورزشی آکام سالن

دلیل اهمیت کفپوش های ورزشی این است که تاثیر مستقیمی بر عملکرد ورزشکاران دارند. چون از آسیب های احتمالی جلوگیری می کنند.

قبل از خرید کفپوش های ورزشی،حتما دقت کنید که از فروشگاه های معتبر خرید نمایید.

قبل از خرید کفپوش ورزشی حتما اعتبار فروشگاه را بررسی کنید. وب سایت رسمی آکام سالن، از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید، فروش و نصب انواع کفپوش های ورزشی است.

خرید مستقیم از آکام سالن، به دلیل حذف واسطه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. همچنین به لحاظ اصل بودن اصل بودن کالا، اطمینان خاطر خواهید داشت.

خرید آنلاین کفپوش ورزشی

خرید آنلاین کفپوش ورزشی یکی از راه های ساده و از لحاظ اقتصادی به صرفه است. در هنگام خرید حتما از فروشگاه های اینترنتی معتبر، ثبت سفارش کنید.

با ثبت سفارش آنلاین از آکام سالن، کفپوش مدنظر خود را به راحتی سفارش دهید و در محل تحویل بگیرید. مزیت این کار این است که هم در زمان هم جنبه ی اقتصادی آن، بسیار صرفه جویی خواهد شد.

جهت خرید کفپوش اماکن ورزشی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما