انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

در بین انواع کفپوش استاندارد ورزشی بهترین. و پر استفاده ترین آنها نوع رولی از جنس پلیمر pvc می باشد .که بیشترین و وسیعترین. محل استفاده آن در سالنهای چند کاره توپی. والیبال.بسکتبال.هندبال و فوتسال میباشد. و نوع ضخیمتر با بافت نرمتر در سالنهای ایروبیک. فیتنس. بدنسازی. ورزشهای رزمی و بدنسازی .و… غیره مورد بهره برداری قرار میگیرد .

برای یک کفپوش ورزشی خوب. و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیونها. و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده .که با کفپوش های ورزشی آکام سالن این ویژگی ها مطابقت دارد.در ادامه به انواع کفپوش استاندارد ورزشی می پردازیم.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن IMG_4130-1536x1024-1-1024x683.jpg است

انواع کفپوش استاندارد ورزشی

کفپوش استاندارد چند کاره سالن ورزشی 

این نوع کفپوش ها یک نوع پلیمر ترموپلاستیک است. در میان اجزا و بخشهای مختلف اماکن .و سالن های ورزشی کفپوش ها از اهمیت بسیاری برخوردارند.این اهمیت به حدی رسیده است. که طراحی,احداث,اجرا و نگه داری کفپوش. به یک تخصص تبدیل شده است.یکی از انواع کفپوش ها است که جدیداً .بیشترین کاربرد را در مصارف کفپوش pvc دارد.این کفپوش ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند.که بسته به کاربرد داشتن در زمین های والیبال. بسکتبال. هندبال و… در یک زمین می توان. از رنگ های متفاوت و مناسب استفاده کرد.

کفپوش آکام

کفپوش آکام یک کفپوش پشت فوم دار مناسب برای فضاهای ورزشی و مکان‌هایی است که به ایمنی و نرم بودن سطح کفپوش در اولویت قرار دارد. این کفپوش ها از جنس پی وی سی و همچنین دارای فوم ارتجاعی هستند. و ضربه‌پذیری خوبی به کف زمین می‌بخشند. بنابراین سالن های ورزشی یا اتاق های بازی کودکان را ایمن می‌کند. و اجازه نمی‌دهد آسیب یا ضربه ای متوجه ورزشکاران و کودکان در اثر زمین خوردن شوند. با این حال این کفپوش برای فضاهای روباز اصلا مناسب نیستند . و نباید در برابر باران، برف یا اشعه یووی خورشید قرار بگیرند.

کفپوش فومی

کفپوش فومی نوعی کفپوش است که در محیط هایی که نیاز به ایمنی بیشتری دارند، کابرد دارد.
در قدیم کف ساختمان ها با مصالح طبیعی مانند سنگ و سرامیک پوشیده میشد.

بعدها انواع کفپوش ها پا به عرصه گذاشتند. این کفپوش ها مطابق با کاربری اماکن و مشاغل مختلف مانند باشگاه های ورزشی و سالن های بازی کودکان طراحی شده اند. که راحتی و ایمنی را فراهم می کنند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن akamsalon.jpg است

آکام سالن گزینه ای مناسب برای خرید کفپوش ورزشی زیر فوم دار

کفپوش ورزشی پی وی سی جهت مصارف ورزشی دارای لایه رویه ضد سایش پلی یورتان، در ضخامت های متنوع است. که در دو نوع زیر فوم دار و بدون فوم، در رنگ بندی های متنوع تولید. و عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت کفپوش زیرفوم دار و بدون فوم با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

درباره آکام سالن

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی سال ۷۵. آغاز کرد. و در حدود ۶ سال پیش بنا بر نیاز کشور به کفپوش سالن ورزشی اقدام به تولیدی کفپوش ورزشی و انواع کفپوش دیگر برای سالن های ورزشی نموده است.

تماس با ما