انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

کفپوش آکام

کفپوش آکام


کفپوش آکام یک کفپوش پشت فوم دار مناسب برای فضاهای ورزشی و مکان‌هایی است که به ایمنی و نرم بودن سطح کفپوش در اولویت قرار دارد. این کفپوش ها از جنس پی وی سی و همچنین دارای فوم ارتجاعی هستند. و ضربه‌پذیری خوبی به کف زمین می‌بخشند. بنابراین سالن های ورزشی یا اتاق های بازی کودکان را ایمن می‌کند و اجازه نمی‌دهد آسیب یا ضربه ای متوجه ورزشکاران و کودکان در اثر زمین خوردن شوند. با این حال این کفپوش برای فضاهای روباز اصلا مناسب نیستند . و نباید در برابر باران، برف یا اشعه یووی خورشید قرار بگیرند.

.

.

.

.

ویژگی های کف پوش آکام :

.

رول
ضخامت: 4.5، 5.5، 6، 7، 8، 9
ساخت: ایران
کاربری ها: محیط های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، ورزش های انفرادی، شهربازی و زمین های بازی فضاهای سربسته
ابعاد: دارای عرض 1.5 متری
مقاوم در برابر ضربه و سایش
دارای ثبات رنگ،بدون بو و آلودگی محیطی،با قابلیت درزجوش و یکپارچگی تمام سطح
آنتی باکتریال
مقاوم در برابر فرورفتگی
تنها برند استاندارد در ایران و خاورمیانه
بدون کاهش ابعاد
مقاوم در برابر ضربات
رویه pvc و زیر فوم دار

تنوع و رنگ بندی کفپوش آکام:
.

تنوع و رنگ بندی در کفپوش آکام بالاست و هشت رنگ متنوع و جذاب دارد. اما نمی‌توان دو یا چند رنگ از این کفپوش را در کنار هم نصب و اجرا کرد. طرح های چوب و کفپوش های تک رنگ نیز در میان مدل های کفپوش آکام دیده می شود. این محصول همچنین دارای ضخامت های متنوع از ۴٫۵ تا ۸ میلی متر است.

.

.

.

.

موارد استفاده از کفپوش آکام :
.

تنوع بالا در رنگ، اندازه و ضخامت کاربری های بسیار متنوعی به کفپوش آکام داده است. از جمله این محصولات کفپوش های رزمی آکام هستند. این محصولات با نام تشک ایروبیک یا تشک انفرادی نیز شناخته می شوند. این نام گذاری از آن روی است که این محصولات برای ورزش و حرکات انفرادی، کششی و تمرینی نیز مناسب است. البته این کفپوش برای ورزش انفرادی و نام آشنای یوگا نیز محصول خاص و ویژه ای دارد و آن، تولید زیرانداز یوگا با فوم نرم شش میلی متری است. مت و زیراندازهای پوشش دار یوگا برای ورزش‌های هوازی همچون ایروبیک و پیلاتس نیز کاربرد و کارایی دارند. این محصولات از فوم های نرم و بهداشتی تولید می شوند و تمرکز ما را در حین تمرین حفظ می‌کنند.

تماس با ما