نیمکت ذخیره سالن ورزشی

نیمکت ذخیره سالن ورزشی

نیمکت ذخیره سالن ورزشی شرکت تولید کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام، تجهیز سالن ورزشی و یا زمین ورزشی را به طور کامل و با بهترین کیفیت انجام می دهد. یکی از محصولات مهم این شرکت نیمکت ذخیره سالن ورزشی می باشد.

آکام سالن علاوه بر تولید انواع کفپوش ورزشی و همچنین چمن مصنوعی ورزشی، نیمکت ذخیره ورزشی و نیمکت تماشاچی ورزشی را نیز تولید می کند.

این شرکت در تولیدات خود از بهترین مواد و متریال استفاده می کند و قابل شستشو بودن، ضد لغزش بودن، رنگ و طرح زیبا و کارآمد از ویژگی های تولید ورزشی آکام می باشد.

نیمکت ذخیره بازیکنان سالن ورزشی

نیمکت ذخیره سالن ورزشی

در استادیوم های ورزشی طراحی جایگاه ذخیره بازیکنان و جایگاه داوران یکی از قسمت های مهم استادیوم بوده که نکات ریز و اجرایی زیادی دارد.

از نکات مهم در طراحی این جایگاه ها مکان قرار گیری آنها و ابعاد ساخت آنها است.

مکان جایگاه ذخیره بازیکنان فوتبال معمولا در کنار زمین و در یک چاله ای طراحی می شود که با پوشش های سقفی شیشه ای پوشش داده شده اند.

پوشش سقفی در این جایگاه ها به دلیل محافظت از بازیکنان در برابر پرتاب های سنگی تماشاگران می باشد.

همچنین کمی این جایگاه ها درداخل.زمین فروبرده میشودتاامنیت کامل بازیکنان ذخیره تامین گردد.

ابعاد نیمکت ذخیره سالن ورزشی

نیمکت سالن ورزشی

از لحاظ ابعادی به اندازه استانداردهای جهانی است و کوچک و بزرگ بودن آن بستگی به کسب مجوزهای طراحی دارد.

محصولات شرکت آکام سالن

تمامی تجهیزات و وسایل اماکن ورزشی مانندجایگاه ذخیره بازیکنان.با ضمانت نامه تضمین کیفیت کالا از طرف مجموعه آکام سالن انجام میشود که لوازم و ابزار مورد نیاز بصورت مستقیم از سوی مجموعه تامین می شود.

مجموعه آکام سالن.باتجهیزات پیشرفته ومجهزآماده ساخت.جایگاه ذخیره بازیکنان باقیمت بسیار.مناسب است ومیتواند.طراحی سفارشی مختص وموردنظر شمارادر خصوص تجهیزات اماکن ورزشی به نحواحسن انجام دهد.

مشخصات دقیق محصول

این کالای شرکت آکام سالن دارای کیفیت بسیارخوبی بوده و همچنین ازبهترین مواد در ساخت آن استفاده شده است.

ابعادپروفیل استفاده شده درآن 50*50، 40*80، 40*40،20*40،20*20میباشد.پیچ ومهره مصرفی ازنوع شماره 10 و8است.وهمچنین درتولیدآن،ازصندلیهای فایبرگلاس پشتی داراستفاده شده است.

مدل های این سازه

در دو نوع ثابت و متحرک است.

ضمانت :

دارای 12ماه ضمانت و12سال خدمات پس ازفروش است.محصولات آکام باتوجه به شرایط طبق استانداردهای جهانی.طراحی وتولیدشده اند.همچنین این وسیله بسیارکاربردی ورزشگاه فوتبال متناسب.باآرگونومی وابعادانسانی ساخته شده است.و قابلیت تغییر تعداد صندلی از6تا21نفررادارد.

مزایای خرید

این نیمکت در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و شما میتوانید به راحتی مدل صندلی را تغییر دهید.این وسیله جانبی در برابر ضربه بسیار مقاوم است.ویژگی بارز دیگری که این کالا دارد این است که اشتعال ناپذیراست و از این بابت میتوانید خیالتان راحت باشد.جنس نیمکت ذخیره ورزشی آکام به قدری مرغوب است که تغییر رنگ نمیدهد و اشعه ماورا بنفش از آن عبورنمیکند.

قیمت

فروشگاه آکام سالن،فروشنده تکی وعمده نیمکتهای.ذخیره بسیارجذاب وباکیفیت است.باتوجه به مزایاوویژگی هایی که ذکرشد،قیمتهای مختلفی برای این محصول درج شده است.درصورت تمایل به خریدویااطلاع ازهزینه خریداین محصول به سایت آکام سالن سربزنید.

نیمکت

کاربرد این کالا

از این وسیله در سالنهای ورزشی و استادیوم های ورزشی روباز و سقف داراستفاده میشود.

سخن آخر

ممنونیم که تا آخر این نوشته با ما همراه بودید.مجموعه آکام سالن با چندین سال سابقه عالی در زمینه تولید و فروش انواع کفپوش ورزشی زیر فوم دار،نیمکت ذخیره تماشاچی،چمن مصنوعی،بالابرسالن ورزشی و تجهیزات سالن بسکتبال فعالیت دارد. شماخریداران گرامی درصورت تمایل به تهیه این محصول و همچنین مشاهده محصولات فروشگاه ما میتوانید به آکام سالن مراجعه کنید.برای خرید از آکام کلیک کنید.