انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

مشاوره خرید کفپوش

مشاوره خرید کفپوش

همان طور که از نام کفپوش ورزشی می توان گفت به کف پوشی میگویند. که در سالن های ورزشی سر پوشیده. و یا سر باز مورد استفاده قرار میگیرد. تا با استفاده از آن بتوان میزان آسیب دیدگی ورزشکاران را به حداقل رساند.

برای یک کفپوش ورزشی خوب و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیون ها و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده است. که کفپوش های آکام سالن این قابلیت و استاندارد ها را دارا بوده. و برای سالن های شما گزینه مناسب و رضایت بخشی خواهند بود.

آکام سالن گزینه ای مناسب برای خرید کف پوش ورزشی

کفپوش ورزشی پی وی سی جهت مصارف ورزشی دارای لایه رویه ضد سایش پلی یورتان، در ضخامت های متنوع است. که در دو نوع زیر فوم دار و بدون فوم، در رنگ بندی های متنوع تولید و عرضه می شود.

جهت اطلاع از قیمت کفپوش زیرفوم دار و بدون فوم با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

کف پوش سالن یکی از بهترین کف پوش ها برای كاربردهای ورزشی در ایران است. 

کف پوش ورزشی از لایه هایی از فوم تشکیل شده و به همین دلیل بسیار انعطاف پذیر است.

و می‌‌تواند در مقابل ضربه و جذب شوک موثر باشد. بسیاری از مدیران ورزشی از کف پوش فوم دار  در سالن های ورزشی چند منظوره استفاده می‌کنند.

به این ترتیب ورزشکاران می‌توانند چندین رشته ورزشی مانند بدنسازی والیبال، فوتسال و … را در یک سالن انجام دهند. با همه اینها کفپوش های فوم دار ورزشی، ضخامت های متفاوت دارند. و معمولا هر ضخامتی برای کاربردی خاصی استفاده می‌شود.

کفپوش

تولیدی کف پوش ورزشی آکام سالن مفتخر است. که اولین تولید کننده کفپوش های ورزشی زیرفوم دار و کف پوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد. و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است. و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید. انواع کفپوش از جمله کف پوش ورزشی،کف پوش چند منظوره،کفپوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده. و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما