انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

قیمت کفپوش زیرفوم دار

قیمت کفپوش زیرفوم دار

آکام سالن گزینه ای مناسب برای خرید کفپوش ورزشی زیر فوم دار

کفپوش ورزشی پی وی سی جهت مصارف ورزشی دارای لایه رویه ضد سایش پلی یورتان، در ضخامت های متنوع است که در دو نوع زیر فوم دار و بدون فوم، در رنگ بندی های متنوع تولید و عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت کفپوش زیرفوم دار و بدون فوم با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

کفپوش فومی چیست؟

کفپوش فومی نوعی کفپوش است که در محیط هایی که نیاز به ایمنی بیشتری دارند، کابرد دارد.
در قدیم کف ساختمان ها با مصالح طبیعی مانند سنگ و سرامیک پوشیده میشد.

بعدها انواع کفپوش ها پا به عرصه گذاشتند. این کفپوش ها مطابق با کاربری اماکن و مشاغل مختلف مانند باشگاه های ورزشی و سالن های بازی کودکان طراحی شده اند که که راحتی و ایمنی را فراهم می کنند.

کاربرد کفپوش های فوم دار


از انواع کفپوش های پرطرفدار در بازار کفپوش های فومی هستند. انعطاف پذیری،خاصیت ضربه گیری،نرمی و تنوع ذر طرح ورنگ از ویژگی بارز آنهاست.
در این مقاله به معرفی و بررسی کفپوش های فومی و قیمت آنها می پردازیم.

دلایل استفاده از کفپوش فومی

کفپوش های فومی به دلیل دوام و مقاومت بالا و همچنین افزایش ایمنی محیط، برای استفاده در مکان هایی که نیاز به امنیت بالا دارند مانند سالن های ورزشی و مهدها مناسب هستند.
همچنین بعنوان عایق صدا نیز استفاده می شوند.
از دیگر دلایل استفاده از کفپوش ها می توان به دارا بودن نشان گواهی استاندارد آنها اشاره کرد. با وجد این نشان سلامتی افراد تهدید نشده و در برخورد با پوست دچار آلرژی نخواهند شد.

قیمت کفپوش زیر فوم دار

آکام سالن مجری انواع کف پوشهای اپوکسی و پلی یورتان را جهت استفاده در کف پارکینگ، سوله، کارخانه ، اماکن ورزشی و غیره تولید و عرضه می کند. کارشناسان آکام در زمینه نصب، اجرا و قیمت کفپوش زیر فوم دار به شما مشاوره می دهند.

تماس با ما