انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

قیمت و خرید نیمکت ذخیره سالن ورزشی

قیمت و خرید نیمکت ذخیره سالن ورزشی

نیمکت ذخیره بازیکنان سالن ورزشی

در استادیوم های ورزشی طراحی نیمکت ذخیره سالن و جایگاه داوران یکی از قسمت های مهم استادیوم بوده. که نکات ریز و اجرایی زیادی دارد.

از نکات مهم در طراحی این جایگاه ها مکان قرار گیری آنها و ابعاد ساخت آنها است.

مکان جایگاه ذخیره بازیکنان فوتبال معمولا در کنار زمین و در یک چاله ای طراحی می شود. که با پوشش های سقفی شیشه ای پوشش داده شده اند.

پوشش سقفی در این جایگاه ها به دلیل محافظت از بازیکنان در برابر پرتاب های سنگی تماشاگران می باشد.

همچنین کمی این جایگاه ها در داخل زمین فرو برده میشود. تا امنیت کامل بازیکنان ذخیره تامین گردد.

نیمکت ذخیره سالن ورزشی

ابعاد نیمکت ذخیره سالن ورزشی

از لحاظ ابعادی به اندازه استانداردهای جهانی است. و کوچک و بزرگ بودن آن بستگی به کسب مجوزهای طراحی دارد.

نیمکت سالن ورزشی

محصولات شرکت آکام سالن

تمامی تجهیزات و وسایل اماکن ورزشی مانند جایگاه ذخیره بازیکنان با ضمانت نامه تضمین کیفیت کالا از طرف مجموعه آکام سالن انجام میشود. که لوازم و ابزار مورد نیاز بصورت مستقیم از سوی مجموعه تامین می شود.

مجموعه آکام سالن با تجهیزات پیشرفته ومجهزآماده ساخت جایگاه ذخیره بازیکنان باقیمت بسیار مناسب است. و میتواند طراحی سفارشی مختص ومورد نظر شما را در خصوص تجهیزات اماکن ورزشی به نحو احسن انجام دهد.

مشخصات دقیق محصول

این کالای شرکت آکام سالن دارای کیفیت بسیارخوبی بوده. و همچنین ازبهترین مواد در ساخت آن استفاده شده است.

ابعاد پروفیل استفاده شده درآن 50*50، 40*80، 40*40،20*40،20*20میباشد. پیچ ومهره مصرفی ازنوع شماره 10 و8است. و همچنین درتولیدآن،ازصندلیهای فایبرگلاس پشتی داراستفاده شده است.

مدل های این سازه

در دو نوع ثابت و متحرک است.

ضمانت :

دارای 12ماه ضمانت و12سال خدمات پس ازفروش است. محصولات آکام باتوجه به شرایط طبق استانداردهای جهانی طراحی و تولید شده اند. همچنین این وسیله بسیارکاربردی ورزشگاه فوتبال متناسب. با آرگونومی و ابعاد انسانی ساخته شده است. و قابلیت تغییر تعداد صندلی از 6 تا 21 نفر را دارد.

مزایای خرید

این نیمکت در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و شما میتوانید. به راحتی مدل صندلی را تغییر دهید. این وسیله جانبی در برابر ضربه بسیار مقاوم است. ویژگی بارز دیگری که این کالا دارد این است. که اشتعال ناپذیراست. و از این بابت میتوانید خیالتان راحت باشد. جنس نیمکت ذخیره ورزشی آکام به قدری مرغوب است که تغییر رنگ نمیدهد. و اشعه ماورا بنفش از آن عبورنمیکند.

قیمت این محصول

فروشگاه آکام سالن، فروشنده تکی وعمده نیمکتهای ذخیره بسیارجذاب وباکیفیت است. با توجه به مزایا و ویژگی هایی که ذکرشد. قیمتهای مختلفی برای این محصول درج شده است. درصورت تمایل به خرید و یا اطلاع ازهزینه خرید این محصول به سایت آکام سالن سربزنید.

نیمکت

از این وسیله در سالنهای ورزشی و استادیوم های ورزشی روباز و سقف داراستفاده میشود.

سخن آخر

مجموعه آکام سالن با چندین سال سابقه عالی در زمینه تولید و فروش انواع کفپوش ورزشی زیر فوم دار،نیمکت ذخیره تماشاچی، چمن مصنوعی، بالابرسالن ورزشی و تجهیزات سالن بسکتبال فعالیت دارد. شما خریداران گرامی درصورت تمایل به تهیه این محصول و همچنین مشاهده محصولات فروشگاه ما میتوانید. به آکام سالن مراجعه کنید. برای خرید از آکام کلیک کنید.

تماس با ما