انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

شرکت تولیدی کفپوش

شرکت تولیدی کفپوش

امروزه استفاده از پوششی روی کف زمین به نام کفپوش ورزشی سالن امری مهم حساب میشود. اما طراحی و تولید کف پوش کاری است که انجام اش به تجربه، مهارت وتخصص زیادی نیازدارد.

از مهمترین بخشهای هر مکانی، مثل دیوارها و سقف، کف‌ها هستند. این بخش هم در خانه و هم محل کار بر راحتی ما به شدت تحت تاثیر گذار است. کف پوش نیز مانند سایر بخشهای مربوط به ساختمان و مصالح ساختمانی، با پیشرفت علم و تکنولوژی، پیشرفت قابل توجهی داشته است. جهت سفارش و خرید انواع کف پوش ورزشی با مشاورین مجموعه آکام سالن تماس حاصل نمایید.

کفپوش

شرکت تولیدی کفپوش

تولیدی کف پوش ورزشی آکام سالن مفتخر است که اولین تولید کننده کف پوش های ورزشی زیرفوم دار و کف پوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید،انواع کفپوش از جمله کف پوش ورزشی،کف پوش چند منظوره،کفپوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

ما در مجموعه آکام سالن به عرضه انواع کفپوش ورزشی باکیفیت و قیمت مناسب میپردازیم. بهترین نوع کفپوش مناسب شما را در محصولات خود داریم. آکام سالن چندین سال در زمینه فروش انواع کفپوش و وسایل و تجهیزات دیگر ورزشی فعالیت دارد. درصورت تمایل به خرید، میتوانید به وبسایت رسمی آکام سالن مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

کفپوش

تولید ورزشی آکام مفتخر است که اولین تولید کننده کفپوش های ورزشی زیر فوم دار و کف پوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید،انواع کفپوش از جمله کف پوش ورزشی،کف پوش چند منظوره،کف پوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما