انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

ظاهر خوبی به کف زمین می‌بخشند. بنابراین سالن های ورزشی یا اتاق های بازی کودکان را ایمن می‌کند. و اجازه نمی‌دهد آسیب یا ضربه ای متوجه ورزشکاران و کودکان در اثر زمین خوردن شوند. با این حال این کفپوش برای فضاهای روباز اصلا مناسب نیستند . و نباید در برابر باران، برف یا اشعه یووی خورشید قرار بگیرد.در ادامه ی مقاله راهنمای خرید کفپوش ورزشی به ویژگی های کفپوش میپردازیم.

ویژگی های کفپوش آکام در راهنمای خرید کفپوش ورزشی :

رول
ضخامت: 4.5، 5.5، 6، 7، 8، 9
ساخت: ایران
کاربری ها: محیط های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، ورزش های انفرادی، شهربازی و زمین های بازی فضاهای سربسته
ابعاد: دارای عرض 1.5 متری
مقاوم در برابر ضربه و سایش
دارای ثبات رنگ،بدون بو و آلودگی محیطی،با قابلیت درزجوش و یکپارچگی تمام سطح
آنتی باکتریال
مقاوم در برابر فرورفتگی
تنها برند استاندارد در ایران و خاورمیانه
بدون کاهش ابعاد
مقاوم در برابر ضربات
رویه pvc و زیر فوم دار

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 66c1b2eef3b2b6c8dac54f0ec0f89ad0.jpg است

انواع کفپوش ورزشی

چمن مصنوعی

چمن های مصنوعی جایگزینی خوب .و به صرفه ای به جای چمن های طبیعی هستند. و دارای مزایای زیادی هستند. که بارز ترین آن مقاومت بالای آنها .در برابر افت و خیز های جوی (باران و برف) و هزینه ای نگهداری است. که از دید اقتصادی. نسبت به چمن های طبیعی بسیار مقرون به صرفه هستند.مجهز کردن زمین ورزش هایی. همچون فوتبال، .هاکی روی چمن، و گلف معمولا .با این نوع چمن انجام شده. و جزوء کفپوش هایی است. که به طور رایجی در این ورزش ها استفاده می شود.

کفپوش گرانول

این کفپوش ورزشی از ترکیب لاستیک. و نوعی چسب مخصوص. تشکیل شده. که با نام کفپوش لاستیکی هم شناخته می شود. این کفپوش دارای مقاومت بسیار بالایی بوده.و از آن برای پوشش سطح باشگاه های بدنسازی. به جهت تحمل بالای آن در زیر دستگاههای بدنسازی. و وزنه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل مقاومت بالا در زیر نور مستقیم آفتاب. و عدم جذب آب از این کفپوش در شهربازی ها. و مکانهای به خصوص بازی کودکان،. برای پوشش سطح نیز استفاده می شود.

تاتامی

تاتامی ساخته شده از فوم (EVA) است.که خود یک کفپوش ورزشی به حساب می آید. که از ویژگی های معمول آن میتوان به نصب آسان،. شستشوی راحت، قابلیت حمل و نصب آسان و قیمت ارزان. این کفپوش اشاره کرد. تاتامی در ورزش های رزمی مانند کاراته، تکواندو، کونگ فو،و غیره … کاربرد دارد و به عنوان کفپوش در اتاق کودک نیز قابل استفاده می باشد.که از گزینه های مناسبی برای راهنمای خرید کفپوش ورزشی است.

3.کفپوش وینیل

این گروه از کفپوش ورزشی به کفپوش های خانگی معروف هستند. و می توانند گزینه ی خوبی برای پارکت باشند.ظاهر این کفپوش ها به صورت پازل میباشد. و به آسانی میتوان آن ها را نصب کرد. در ارتباط با خصوصیت های این نوع کفپوش ها می توان. به خاصیت آنتی باکتریال آن اشاره کرد. البته برای افرادی که میخواهند. از این نوع کفپوش ها در سالن های ورزشی استفاده کنند .توصیه میشود که از ضربه پذیری و مقاومت آن مطمئن باشند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن %DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C-15-1024x683.jpg است

تنوع بالای محصولات آکام

به احتمال زیاد موضوع تنوع پذیری بالای کفپوش پی وی سی، یکی از دلایل اصلی محبوبیت این کفپوش در راهنمای خرید کفپوش ورزشی به حساب می‌آید. با توجه به چنین مزایایی، شما می‌توانید برای هر محیطی و با توجه به سلیقه‌ای که دارید،. کفپوشی را تهیه و استفاده کنید که بکار بخورد.

به فرض مثال شما می‌توانید از رنگ‌های روشن این محصول استفاده کرده و با این کار فضا را بازتر نشان دهید. دقت داشته باشید که اگر محیط مورد نظر شما کوچک می باشد.، از کفپوش تیره استفاده نکنید؛ چونکه این کار باعث کوچکتر دیده شدن محیط می‌شود. توصیه ما به شما برای چنین محیط‌هایی، انتخاب رنگ‌هایی در طیف کرم قهوه ای روشن است.

تماس با ما