انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

درباره کفپوش ورزشی های آکام سالن

درباره کفپوش ورزشی های آکام سالن

امروزه استفاده از پوششی روی کف زمین به نام کفپوش ورزشی سالن امری مهم حساب میشود. اما طراحی و تولید کفپوش کاری است که انجام اش به تجربه، مهارت وتخصص زیادی نیازدارد.

از مهمترین بخشهای هر مکانی، مثل دیوارها و سقف، کف‌ها هستند. این بخش هم در خانه و هم محل کار بر راحتی ما به شدت تحت تاثیر گذار است. کفپوش نیز مانند سایر بخشهای مربوط به ساختمان و مصالح ساختمانی، با پیشرفت علم و تکنولوژی، پیشرفت قابل توجهی داشته است. جهت سفارش و خرید انواع کف پوش ورزشی با مشاورین مجموعه آکام سالن تماس حاصل نمایید.

درباره کفپوش ورزشی های آکام سالن

کفپوش سالن یکی از بهترین کفپوش ها برای كاربردهای ورزشی در ایران است. کف پوش ورزشی از لایه هایی از فوم تشکیل شده و به همین دلیل بسیار انعطاف پذیر است.

و می‌‌تواند در مقابل ضربه و جذب شوک موثر باشد. بسیاری از مدیران ورزشی از کف پوش فوم دار  در سالن های ورزشی چند منظوره استفاده می‌کنند.

به این ترتیب ورزشکاران می‌توانند چندین رشته ورزشی مانند بدنسازی والیبال، فوتسال و … را در یک سالن انجام دهند. با همه اینها کفپوش های فوم دار ورزشی، ضخامت های متفاوت دارند. و معمولا هر ضخامتی برای کاربردی خاصی استفاده می‌شود.

درباره کفپوش ورزشی های آکام سالن

سخن آخر آکام سالن

تولیدی کف پوش ورزشی آکام سالن مفتخر است که اولین تولید کننده کفپوش های ورزشی زیرفوم دار و کف پوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید،انواع کفپوش از جمله کف پوش ورزشی،کف پوش چند منظوره،کفپوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما