انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

درباره کفپوش ورزشی آکام سالن بیشتر بدانید…

درباره کفپوش ورزشی آکام سالن بیشتر بدانید…

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی سال ۷۵ آغاز کرد و در حدود ۶ سال پیش بنا بر نیاز کشور به کفپوش سالن ورزشی اقدام به تولیدی کفپوش ورزشی و انواع کفپوش دیگر برای سالن های ورزشی نموده است.

کفپوش آکام یک کفپوش پشت فوم دار مناسب برای فضاهای ورزشی و مکان‌هایی است. که به ایمنی و نرم بودن سطح کفپوش در اولویت قرار دارد. این کفپوش ها از جنس پی وی سی و همچنین دارای فوم ارتجاعی هستند. و ضربه‌پذیری خوبی به کف زمین می‌بخشند. بنابراین سالن های ورزشی یا اتاق های بازی کودکان را ایمن می‌کند و اجازه نمی‌دهد آسیب یا ضربه ای متوجه ورزشکاران و کودکان در اثر زمین خوردن شوند. با این حال این کفپوش برای فضاهای روباز اصلا مناسب نیستند. و نباید در برابر باران، برف یا اشعه یووی خورشید قرار بگیرند.

کفپوش ورزشی

تنوع و رنگ بندی در کفپوش آکام بالاست و هشت رنگ متنوع و جذاب دارد. اما نمی‌توان دو یا چند رنگ از این کفپوش را در کنار هم نصب و اجرا کرد. طرح های چوب و کفپوش های تک رنگ نیز در میان مدل های کفپوش آکام دیده می شود. این محصول همچنین دارای ضخامت های متنوع از ۴٫۵ تا ۸ میلی متر است.

تنوع بالا در رنگ، اندازه و ضخامت کاربری های بسیار متنوعی به کفپوش آکام داده است.

از جمله این محصولات کفپوش های رزمی آکام هستند. این محصولات با نام تشک ایروبیک یا تشک انفرادی نیز شناخته می شوند. این نام گذاری از آن روی است. که این محصولات برای ورزش و حرکات انفرادی، کششی و تمرینی نیز مناسب است. البته این کفپوش برای ورزش انفرادی و نام آشنای یوگا نیز محصول خاص و ویژه ای دارد و آن، تولید زیرانداز یوگا با فوم نرم شش میلی متری است. مت و زیراندازهای پوشش دار یوگا برای ورزش‌های هوازی همچون ایروبیک و پیلاتس نیز کاربرد و کارایی دارند. این محصولات از فوم های نرم و بهداشتی تولید می شوند و تمرکز ما را در حین تمرین حفظ می‌کنند.

تماس با ما