انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

خرید کفپوش

خرید کفپوش

کفپوش ورزشی یکی از مهمترین وسایل مورد استفاده در سالن های ورزشی و باشگاه ها می باشد. برای انتخاب بهترین نوع کفپوش سالنی باید به یک سری از استانداردها موقع خرید توجه کرد.

این محصول دارای تنوع و گستردگی زیادی هستند. برای هر یک از رشته های ورزشی باید از کفپوش به ویژه ایی استفاده کرد.

همان طور که از نام کفپوش ورزشی می توان گفت به کف پوشی میگویند که در سالن های ورزشی سر پوشیده و یا سر باز مورد استفاده قرار میگیرد. تا با استفاده از آن بتوان میزان آسیب دیدگی ورزشکاران را به حداقل رساند. خرید کفپوش سالن ورزشی

کفپوش

برای یک کفپوش ورزشی خوب و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیون ها و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده.

این محصول به دلیل کیفیت بالا، برای انواع ورزش ها درتمام شرایط آب و هوایی درسراسر جهان به خوبی شناخته شده است. مقاومت درمقابل لغزیدن و سایش آن را گزینه مناسبی برای رشته های ورزشی ساخته است. به علت دوام بالا و ویژگی الاستیکی این سیستم رامیتوان برای انواع ورزش ها مورد استفاده قرار داد.

آکام سالن گزینه ای مناسب برای خرید کف پوش ورزشی زیر فوم دار

کفپوش ورزشی پی وی سی جهت مصارف ورزشی دارای لایه رویه ضد سایش پلی یورتان، در ضخامت های متنوع است. که در دو نوع زیر فوم دار و بدون فوم، در رنگ بندی های متنوع تولید و عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت کفپوش زیرفوم دار و بدون فوم با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

کفپوش

درباره آکام سالن

شرکت تولیدی ورزشی آکام  فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی سال ۷۵ آغاز کرد. و در حدود ۶ سال پیش بنا بر نیاز کشور به کف پوش سالن ورزشی اقدام به تولیدی کف پوش ورزشی و انواع کف پوش دیگر برای سالن های ورزشی نموده است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از این محصول و خرید با کارشناسان ما در آکام سالن در ارتباط باشید و بگذارید تا بهترین نوع و قیمت محصول مورد نظرتان را به شما معرفی کنیم.

تماس با ما