انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

.

.

.

خرید کفپوش ورزشی

به دلیل اینکه ورزشکاران در هر سن و وضعیت جسمانی، صدمات جبران ناپذیری هنگام ورزش کردن. به آن ها وارد نشود. و در سلامتی کامل به ورزش مقدماتی و حرفه ای خود بپردازند. ، باید در مکان هایی ورزش کنند. که تمام موارد ایمنی را رعایت کرده باشند.پس خرید کفپوش ورزشی برای سطح محیط مورد نظر. از اهمیت بسیاری برخوردار است.

برای مثال : در کف و یا سطح زمین کفپوشی مناسب با آن ورزش قرار داده شده باشد. و همچنین تا ارتفاع یک متری از دیوار ها و لبه های تیز دیوار . و مکان های ورزشی مخصوصا برای ورزش کودکان و نوجوانان. باید از انواع فوم های ورزشی پوشیده شود. تا مورد و یا آسیب جدی برای فرزندانمان اتفاق نیافتد.

به همین دلیل است .که از کفپوش های ورزشی در ورزش و تجهیز سالن ها و اماکن ورزشی استفاده فراوانی می شود. کفپوش های ورزشی آکام سالن برای پوشش کف باشگاه. یا سالن های تمرین و مسابقات کاربرد زیادی دارد.که برای خرید کفپوش ورزشی میتوانید با کلیک بر اینجا اقدام به خرید نمایید.

انواع کفپوش ورزشی

چمن مصنوعی

چمن های مصنوعی جایگزینی خوب .و به صرفه ای به جای چمن های طبیعی هستند. و دارای مزایای زیادی هستند. که بارز ترین آن مقاومت بالای آنها .در برابر افت و خیز های جوی (باران و برف) و هزینه ای نگهداری است. که از دید اقتصادی. نسبت به چمن های طبیعی بسیار مقرون به صرفه هستند.مجهز کردن زمین ورزش هایی. همچون فوتبال، .هاکی روی چمن، و گلف معمولا .با این نوع چمن انجام شده. و جزوء کفپوش هایی است. که به طور رایجی در این ورزش ها استفاده می شود.

کفپوش گرانول

این کفپوش ورزشی از ترکیب لاستیک. و نوعی چسب مخصوص. تشکیل شده. که با نام کفپوش لاستیکی هم شناخته می شود. این کفپوش دارای مقاومت بسیار بالایی بوده.و از آن برای پوشش سطح باشگاه های بدنسازی. به جهت تحمل بالای آن در زیر دستگاههای بدنسازی. و وزنه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل مقاومت بالا در زیر نور مستقیم آفتاب. و عدم جذب آب از این کفپوش در شهربازی ها. و مکانهای به خصوص بازی کودکان،. برای پوشش سطح نیز استفاده می شود.

تاتامی

تاتامی ساخته شده از فوم (EVA) است.که خود یک کفپوش ورزشی به حساب می آید. که از ویژگی های معمول آن میتوان به نصب آسان،. شستشوی راحت، قابلیت حمل و نصب آسان و قیمت ارزان. این کفپوش اشاره کرد. تاتامی در ورزش های رزمی مانند کاراته، تکواندو، کونگ فو،و غیره … کاربرد دارد و به عنوان کفپوش در اتاق کودک نیز قابل استفاده می باشد.که از گزینه های مناسبی برای خرید کفپوش ورزشی است.

درباره آکام سالن

احتراماً به استحضار می رساند شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد در راستای منویات چند سال اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی ، تولید ملی و اشتغال ،  فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی از سال 75 آغاز کرده و از حدود شش سال پیش بنا به نیاز کشور برای اولین بار اقدام به تولید کفپوش های سالن ورزشی کفپوش های pvc  و فوم دار طبی ورزشی چند منظوره (آماتور) با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نموده است .

لازم به ذکر است این کفپوش ها دارای فوم ارتجاعی بوده که نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های ورزشی دارند. همچنین با توجه به آزمایشهای انجام شده توسط آزمایشگاه های معتبر کشور موفق به کسب استانداردهای لازم در زمینه کفپوش گردیده و با توجه به کیفیت بالای آن ، قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد .


تولید ورزشی آکام مفتخر است که اولین تولید کننده کفپوش های فوم دار با رویه pvc دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است و اینبار کف پوش فوم دار منحصر به فرد را عرضه می نماید و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما