انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

کفپوش ورزشی مناسب سالن بدنسازی در حفظ سلامت ورزشکاران نقش کلیدی دارد. در حین انجام حرکات ورزشی، فشار زیادی به مفاصل و ستون مهره ها وارد می شود. ولی کفپوش باشگاه بدنسازی مناسب می تواند. این فشار را از نقاط حیاتی بردارد و به زمین منتقل کند. هر چقدر انعطاف پذیری و ضربه گیری کفپوش باشگاه بدنسازی بیشتر باشد، میزان آسیب به ورزشکاران نیز کمتر خواهد شد.

شما به عنوان صاحب یک سالن ورزشی ناگزیرید کفپوش سالن بدنسازی را که جزء بسیار مهمی از امنیت و زیبایی یک سالن است، جدی و مهم بگیرید. در غیر این صورت مزیتی برای رقابت با هم صنفان خود نخواهید داشت.

باشگاه بدنسازی یک محیط خاص است و نمی توان از هر نوع کفپوشی برای این مکان استفاده کرد. کفپوش ورزشی سالن بدنسازی باید مقاومت زیادی در برابر شکنندگی داشته باشد. چرا که ضربه و فشار زیادی بر آن وارد می شود. این به دلیل استفاده از لوازمی است که در این مکان وجود دارد. انواع وزنه، هالتر، دمبل جزء ثابت باشگاه های بدنسازی هستند. به این وسایل دستگاه های سنگین بدنسازی را نیز اضافه کنید.

خرید کفپوش باشگاه از اکام سالن

نظافت کفپوش ها در این مکان اهمیت زیادی دارد بنابراین کفپوش های قابل شستشو انتخاب بهتری برای باشگاه بدنسازی هستند. جهت اطلاع از قیمت کفپوش های ورزشی مناسب باشگاه با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از این محصول و خرید با کارشناسان ما در آکام سالن در ارتباط باشید و بگذارید تا بهترین نوع و قیمت محصول مورد نظرتان را به شما معرفی کنیم.

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی سال ۷۵ آغاز کرد و در حدود ۶ سال پیش بنا بر نیاز کشور به کفپوش های سالن های ورزشی اقدام به تولید کفپوش های فوم دار ورزشی از جمله سالن ورزشی چند منظوره نموده است، لازم به ذکر است این کف پوش ها دارای فوم ارتجاعی بوده که نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های ورزشی دارند.

تماس با ما