انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

خرید کفپوش ورزشی در سال 1402

خرید کفپوش ورزشی در سال 1402

امروزه استفاده از پوششی روی کف زمین به نام کفپوش ورزشی سالن امری مهم حساب میشود. اما طراحی و تولید کفپوش کاری است که انجام اش به تجربه، مهارت وتخصص زیادی نیازدارد.

کفپوش سالن یکی از بهترین کف پوش ها برای كاربردهای ورزشی در ایران است. کف پوش ورزشی از لایه هایی از فوم تشکیل شده و به همین دلیل بسیار انعطاف پذیر است.و می‌‌تواند در مقابل ضربه و جذب شوک موثر باشد. بسیاری از مدیران ورزشی از کف پوش فوم دار  در سالن های ورزشی چند منظوره استفاده می‌کنند.به این ترتیب ورزشکاران می‌توانند چندین رشته ورزشی مانند بدنسازی والیبال، فوتسال و … را در یک سالن انجام دهند. با همه اینها کفپوش های فوم دار ورزشی، ضخامت های متفاوت دارند. و معمولا هر ضخامتی برای کاربردی خاصی استفاده می‌شود.

کفپوش

درباره کفپوش ورزشی آکام سالن

برای یک کفپوش ورزشی خوب و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیون ها و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده است. که کفپوش های آکام سالن این قابلیت و استاندارد ها را دارا بوده. و برای سالن های شما گزینه مناسب و رضایت بخشی خواهند بود.

کفپوش ورزشی، یکی از رایج‎ترین کفپوش‌های مورد استفاده در باشگاه‌های ورزشی هستند که آسیب‌های احتمالی را به حداقل می‌رسانند. همچنین:

  • ایمنی و جلوگیری از آسیب دیدن ورزشکار
  • ایجاد یکپارچه سازی در محیط
  • عدم لغزش و سر خوردن ورزشکاران در هنگام ورزش به جهت قابلیت اصطحکاک پذیری
  • سهولت شست شو و تمیز کردن 
  • نگهداری بسیار ساده و کم هزینه بودن

خرید کفپوش ورزشی از آکام سالن

تولیدی کف پوش ورزشی آکام سالن مفتخر است. که اولین تولید کننده کف پوش های ورزشی زیرفوم دار و کف پوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد. و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است. و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید. انواع کفپوش از جمله کف پوش ورزشی،کف پوش چند منظوره،کف پوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده. و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما