انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

خرید کفپوش ورزشی آکام سالن

خرید کفپوش ورزشی آکام سالن

احداث و اجرای یک باشگاه ورزشی استاندارد، نیازمند انتخاب بهترین کفپوش سالن ورزشی است. غیر از این مورد، کفپوش ورزشی مناسب در بهبود روحیه افراد حاضر در باشگاه ضروری است. هر چه باشد، آن‌ها می‌دانند که مکان فعالیت ورزشی آن‌ها دارای استانداردهای کافی است و با خیال راحت می‌توانند تمرینات ورزشی خود را انجام دهند. کفپوش‌های ورزشی متنوع هستند و به طور دقیق نمی‌توان گفت که بهترین کفپوش برای یک سالن باشگاهی مجهز و استاندارد چیست. به طور معمول، باشگاه‌های پیشرفته و تخصصی دارای چندین کفپوش با قابلیت‌ها و مشخصات ایده‌آل است تا عملکرد ورزشکاران را بهبود بدهد.

برای یک کفپوش ورزشی خوب و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیون ها و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده است. که کفپوش های آکام سالن این قابلیت و استاندارد ها را دارا بوده. و برای سالن های شما گزینه مناسب و رضایت بخشی خواهند بود.

کفپوش

مزیت خرید کفپوش سالن ورزشی

کفپوش ورزشی، یکی از رایج ‎ترین کفپوش‌های مورد استفاده در باشگاه‌های ورزشی هستند که آسیب‌های احتمالی را به حداقل می‌رسانند. همچنین:

  • ایمنی و جلوگیری از آسیب دیدن ورزشکار
  • ایجاد یکپارچه سازی در محیط
  • عدم لغزش و سر خوردن ورزشکاران در هنگام ورزش به جهت قابلیت اصطحکاک پذیری
  • سهولت شست شو و تمیز کردن 
  • نگهداری بسیار ساده و کم هزینه بودن

کف پوش سالن یکی از بهترین کف پوش ها برای كاربردهای ورزشی در ایران است. کف پوش ورزشی از لایه هایی از فوم تشکیل شده و به همین دلیل بسیار انعطاف پذیر است.

و می‌‌تواند در مقابل ضربه و جذب شوک موثر باشد. بسیاری از مدیران ورزشی از کف پوش فوم دار  در سالن های ورزشی چند منظوره استفاده می‌کنند.

خرید کفپوش ورزشی از آکام سالن

تولیدی کف پوش ورزشی آکام سالن مفتخر است. که اولین تولید کننده کف پوش های ورزشی زیرفوم دار و کف پوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد. و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است. و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید. انواع کفپوش از جمله کف پوش ورزشی،کف پوش چند منظوره،کف پوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده. و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما