انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

خرید کفپوش فضای باز

خرید کفپوش فضای باز

کفپوش فضای باز برای پر کردن اکثر مسیر ها، پاسیو ها، صفه ها، چمن ها و… مورد استفاده قرار میگیرد. معمولی ترین و ارزان ترین مصالح کف برای فضاهای بیرونی خاک است. که در واقع بستر اصلی ملک است. با نهایت تاسف این مصالح آلوده هستند. مخصوصا وقتی در اثر خیس شدن گل آلود می شوند.

بیشترین نکته ای که باعث مزیت خاک می شود. ارزانی فوق العاده ی آن است که فکر نمی کنم دلیل خوبی برای انتخاب آن به عنوان کفپوش محوطه تان باشد.

در عصر امروز بخش بسیاری از مواد، پرداخت ها، تکنیک های نصب و سایر عوامل وجود دارند و با آخرین پیشرفت های فنی، پرداخت های جدید با ویژگی های بی سابقه ای ظاهر شده اند. که استحکام و دوام را با قیمت مناسبی ارائه می دهند.

همه این پیشرفت ها باعث شده تا معایب بزرگی که کفپوش های فضای باز باید با آن ها مقابله کنند را پوشش دهند. زیرا آب و هوای خورشید یا باران به خراب شدن مصالح هم از نظر زیبایی و هم از نظر عملکرد و ایمنی کمک می کنند.

کفپوش

در ادامه چند نوع کفپوش فضای باز را به شما معرفی می کنیم.

کفپوش چوبی

در زیبایی و ماندگاری بالا قطعا چوب اولین و مهم ترین گزینه است. اما به خاطر داشته باشید. که برای سالم نگه داشتن چوب، نگهداری آن حائز اهمیت است.

بر فرض مثال واکس زدن پارکت های چوبی، پولیش کردن، سنباده زنی مجدد کارهایی هستند. که به افزایش طول عمر و زیبایی چوب کمک می کنند.

یکی از گزینه هایی که موجود است. پرهزینه بودن نصب و اجرای چوب است. بنابراین اگر ظاهر چوبی همان چیزی است که به دنبال آن هستید. کفپوش چوبی کامپوزیت را می توانید انتخاب کنید.

چوب کامپوزیت می تواند ظاهر چوب طبیعی را تقلید کند. و گزینه ی متفاوت آن داشتن قیمت مقرون به صرفه تر می باشد. چوب کامپوزیت به هیچ نوع یا مراقبت یا نگهداری خاصی ندارد.

به یاد داشته باشید که قطعا چوب طبیعی نسبت کامپوزیت و دیگر انواع چوب مصنوعی، احساس زنده بودن و گرما بیشتری را تداعی می کند.

و همین طور، چوب طبیعی متریالی لوکس است و استفاده از به عنوان کفپوش فضای باز به ارزش و جذابیت محیط مورد نظر کمک زیادی می کند؛ اما اگر چوب به خوبی پردازش نشود، مستعد جذب رطوبت و کپک خواهد بود.

کفپوش

کفپوش لاستیکی

کفپوش لاستیکی به صورت یک ضربه گیر عمل می کند. و مقاوم در برابر لغزش است. این کفپوش بسیار بادوام است. و برای مناطقی که کودکان زیادی در آن مشغول به بازی می شوند، بسیار متفاوت و عالی عمل می کند.

همچنین، نگهداری و تمیز نگه داشتن کفپوش های لاستیکی بسیار آسان است؛ اما نکته ی دیگری که هست این متریال در برابر گرمای زیادی مقاومت کمی دارد. و بهتر است در مناطق با آب و هوای معتدل مورد استفاده قرار گیرد.

این متریال اغلب در زمین های بازی استفاده می شود و در دو نوع زیر در بازار به فروش می رسد:

  • رولی که بعد از پهن شدن روی زمین، در ابعاد و اندازه های مختلف برش داده می شود.
  • به صورت قطعات جدا و به هم پیوسته است که ظاهر آن مانند سنگ و چوب است و در کنار هم نصب می شوند.
کفپوش

خرید کفپوش فضای باز از آکام سالن

شرکت آکام سالن با چندین سال سابقه در زمینه فروش و عرضه کفپوش فضای باز باکیفیت بالا است. جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از این محصول و خرید با کارشناسان ما در آکام سالن در ارتباط باشید و بگذارید تا بهترین نوع و قیمت محصول مورد نظرتان را به شما معرفی کنیم.

تماس با ما