انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

در بین انواع کفپوش استاندارد ورزشی بهترین. و پر استفاده ترین آنها نوع رولی از جنس پلیمر pvc می باشد .که بیشترین و وسیعترین. محل استفاده آن در سالنهای چند کاره توپی. والیبال،بسکتبال،هندبال و فوتسال میباشد. و نوع ضخیمتر با بافت نرمتر در سالنهای ایروبیک .،فیتنس ، بدنسازی ،ورزشهای رزمی و بدنسازی .و… غیره مورد بهره برداری قرار میگیرد .

برای یک کف پوش ورزشی خوب. و با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی از سوی بخش فنی مهندسی فدراسیونها. و کمیته های بین المللی مشخصاتی درنظرگرفته شده .که با کفپوشهای ورزشی آکام سالن این ویژگی ها مطابقت دارد.

کفپوش استاندارد چند کاره سالن ورزشی 

این نوع کفپوش ها یک نوع پلیمر ترموپلاستیک است. در میان اجزا و بخشهای مختلف اماکن .و سالن های ورزشی کفپوش ها از اهمیت بسیاری برخوردارند.این اهمیت به حدی رسیده است. که طراحی,احداث,اجرا و نگه داری کفپوش. به یک تخصص تبدیل شده است.یکی از انواع کفپوش ها است که جدیداً .بیشترین کاربرد را در مصارف کفپوش pvc دارد.این کفپوش ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند.که بسته به کاربرد داشتن در زمین های والیبال,بسکتبال, هندبال و… در یک زمین می توان. از رنگ های متفاوت و مناسب استفاده کرد.

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد :

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد ، فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی از سال 75 آغاز کرده و از حدود شش سال پیش بنا به نیاز کشور برای اولین بار اقدام به تولید کفپوش های سالن ورزشی کفپوش های pvc  و فوم دار طبی ورزشی چند منظوره (آماتور) با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نموده است .

لازم به ذکر است این کفپوش ها دارای فوم ارتجاعی بوده که نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های ورزشی دارند. همچنین با توجه به آزمایشهای انجام شده توسط آزمایشگاه های معتبر کشور موفق به کسب استانداردهای لازم در زمینه کفپوش گردیده و با توجه به کیفیت بالای آن ، قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد .

تماس با ما