انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

قیمت و خرید چمن مصنوعی

قیمت و خرید چمن مصنوعی

چمن مصنوعی همانطور که از اسمش مشخص است. یک نوع چمن با ظاهری مانند طبیعی است. جنس چمن مصنوعی از پلی اتیلن است. که یک نوع الیاف حساب میشود.

چمن مصنوعی نسبت به نوع طبیعی، مقاومت بالاتری دارد ومتراکم تر است. در مکان هایی که امکان رشد چمن طبیعی در آن ها نیست، از این محصول استفاده می شود. مراقبت از چمن طبیعی کاری وقت گیر است.

المان مصنوعی، بدون نیاز به مراقبت همیشه سبز باقی مانده و فضا را جذاب نشان میدهند. تنها در فضاهای ورزشی واستادیوم ها اجرا نمیشود. بلکه این چمن ها در مکان هایی مانند. بالکن منزل، فضای بازی مهدکودک ها نیز. دیده. می شود.

چمن مصنوعی

بافت نرم این چمن آن را برای استفاده در مکان های مختلف مناسب کرده و در جاهایی که امکان استفاده از چمن طبیعی وجود ندارد به راحتی می توان از آنها استفاده نمود. این وسیله ورزشی درابتدا برای بازیهای فوتبال آمریکا تولید شد. اما به مرور خرید چمن برای بازی های گلف، تنیس روی زمین، فوتبال، هاکی، و حتی باشگاه های بدنسازی و کراسفیت رایج شد. جهت دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت چمن مصنوعی

باید بدانید مشخصه های ساخت محصول و کیفیت هر یک از اجزای سازنده محصول، فاکتورهای اصلی در تعیین قیمت چمن مصنوعی هستند. از دیگر مشخصه های ساخت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • میزان نخ بکار رفته
  • نوع نخ بکار رفته
  • ارتفاع نخ
  • تراکم بافت
  • ضخامت نخ
  • نوع پوشش بکینگ بکار رفته
  • تک بافت یا دو بافت بودن

خرید آسان از آکام سالن

مادر این نوشته از آکام سالن ویژگی های چمن مصنوعی و عوامل موثر بر قیمت آن را بررسی کردیم. امیدوارم. با. خواندن. این مقاله اطلاعات. خوبی. به دست. آور.ده. باشید. در صورت تمایل نظرات خود را در مورد مطلب بالا با ما به اشتراک بگذارید.

همچنین شما می توانید برای آگاهی از قیمت این محصول و خرید متناسب با خواسته هایتان با مشاورین آکام سالن تماس بگیرید و خرید رضایت بخشی از محصولات ما داشته باشید.

تماس با ما