خرید اینترنتی کفپوش طرح وینیفلکس

خرید اینترنتی کفپوش طرح وینیفلکس

قبل از پرداختن به کفپوش طرح وینیفلکس باید بدانیم. که خود کفپوش چیست؟

به لایه ای از جنس بتن ،سنگ یا هر مواد دیگری که در سطح بکار میروند. کفپوش میگویند. کفپوش ها از هزاران سال قبل برای زیبا سازی محیط خانه و جامعه استفاده می شده. و در رنگ ها، مدل ها و جنس های مختلفی وجود دارد. این کفپوش های طرح وینیفیلکس نیز یکی از بهترین کفپوش های حال حاضر دنیا می باشد.

کفپوش طرح وینیفلکس یکی از پوشش های فوق العاده‌ برای پوشش دهی سطوح کف در حوزه های مختلف است. کاربرد این کفپوش به قدری بالا است. که حتی در محیط های کاری به عنوان کفپوش آنتی استاتیک نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

درباره برند وینیفلکس

کفپوش های طرح وینیفلکس دارای یک ساختار منحصر به فرد می باشند. معمولاً بسیاری از افراد تصور می‌کنند. که این کفپوش pvc فقط به صورت رول یا صفحات بزرگ طراحی و تولید می‌شوند. اما این ها یک نمونه دیگر از این کفپوش ها می باشد.

این متریال انعطاف پذیر بوده و در هر قسمتی که مد نظرتان باشد. می توانید آن را نصب کنید. از بهترین ویژگی آن می توانیم به آنتی باکتریال بودن آن اشاره کنیم. که شاخصه بسیار عالی در بخش مراقب های ویژه خواهد بود.

وینیفلکس

خرید از آکام سالن

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره در حوزه قیمت و همچنین کسب راهنمایی اساسی با کارشناسان ما در آکام سالن تماس حاصل فرمایید.

شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد، فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی از سال 75 آغاز کرده. و از حدود شش سال پیش بنا به نیاز کشور برای اولین بار اقدام به تولید کفپوش های سالن ورزشی کفپوش های pvc  و فوم دار طبی ورزشی چند منظوره (آماتور) با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نموده است.