انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

خرید آنلاین کف پوش ورزشی

خرید آنلاین کف پوش ورزشی

کف پوش سالن به دلیل کیفیت زیاد، برای انواع ورزش ها در تمام شرایط آب و هوایی درسراسر جهان به خوبی شناخته شده است. مقاومت درمقابل لغزیدن و همچنین مقاومت بالا دربرابر سایش راگزینه مناسبی برای رشته های ورزشی ساخته است. به علت دوام بالا و ویژگی الاستیکی این سیستم را میتوان برای انوع ورزشها مورد استفاده قرار داد.

کفپوش ورزشی چیست؟

 وسیله ای بسیار کاربردی که از آنها در اماکن سربسته یا روباز مانند ورزشگاه ها استفاده میشود. کفپوش های ورزشی انواع بسیار متنوعی دارند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. این کفپوش ها از لایه لایه های با قابلیت های متفاوت تشکیل شده اند.

کف پوش فومدار یکی از انواع کف‌پوش است که برای پوشاندن سطح سالن‌ها در ورزشهای مختلف استفاده میشود. نوع مختلف کفپوش فوم دار از مواد متفاوت درمکان‌ها و شرایط دیگری استفاده‌های متنوعی دارند.

به لایه های انعطاف پذیری که روی کف زمین قرار گرفته. و آن محل را میپوشاند. کفپوش میگویند.

کفپوش ها براساس جنس و متریالی که از آن درست شده اند. دارای نوع مختلفی هستند.

که هر کدام برای مکان مخصوصی میباشد. به طور مثال در زمین های ورزشی از کفپوش های فومدار و در مهدکودک از کفپوش مهد کودک استفاده میکنند. بعضی دیگر از کفپوش ها شامل کفپوش های فومدار فضای باز، و کفپوش های ساختمان های مسکونی استفاده میشوند. مانند پارکت، لمینت، موکت، سنگ مرمر و…

خرید آنلاین کف پوش از آکام سالن

تولیدی کف پوش ورزشی آکام سالن مفتخر است. که اولین تولید کننده کفپوش های ورزشی زیرفوم دار و کفپوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد. و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است.

و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید. انواع کفپوش از جمله کفپوش ورزشی،کفپوش چند منظوره، کفپوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده. و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما