انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

تولیدکننده کفپوش سالن

تولیدکننده کفپوش سالن

امروزه استفاده از پوششی روی کف زمین به نام کفپوش سالن امری مهم محسوب میشود، اما طراحی و تولید کفپوش کاری است که انجام آن به تجربه، مهارت وتخصص زیادی نیاز دارد.

کفپوش سالن به دلیل کیفیت بالا، برای انواع ورزش ها درتمام شرایط آب و هوایی درسراسر جهان به خوبی شناخته شده است. مقاومت درمقابل لغزیدن و سایش آن را گزینه مناسبی برای رشته های ورزشی ساخته است. به علت دوام بالا و ویژگی الاستیکی این سیستم رامیتوان برای انواع ورزش ها مورد استفاده قرار داد.

کفپوش

شرکت آکام فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی ازسال ۷۵ آغاز کرد. و حدود ۶ سال پیش مطابق نیاز کشور به کفپوش سالن به تولید این محصول. و انواع کفپوش دیگر برای سالن های ورزشی اقدام نمود.

لازم به ذکر است این کفپوش ها دارای فوم ارتجاعی بوده که نقش بسیار مهمی درکاهش آسیب های ورزشی دارند.

همچنین کمپانی ما به عنوان تولید کننده، با تولید و نصب و خدمات پس از فروش در امور مربوط به خرید کفپوش به دغدغه های مسئولین ورزشی به خوبی پاسخ میدهد.

تولیدی کفپوش ورزشی آکام سالن مفتخر است. که اولین تولید کننده کفپوش های ورزشی زیرفوم دار و کفپوش های فوم دار با رویه  pvc دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران بوده. و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است. و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید. انواع کفپوش از جمله کفپوش ورزشی،کفپوش چند منظوره، کفپوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما