انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

بورس کفپوش پی وی سی

بورس کفپوش پی وی سی

کفپوش ها وظیفه مهمی در دکوراسیون اماکن ورزشی دارند.به همین دلیل در انتخاب آنها باید نهایت دقت و وسواس را به خرج داد. همچنین کفپوش ها باعث دلچسب شدن محیط سالن های ورزشی می شوند. از مهم ترین نوع آنها، کفپوش های پی وی سی هستند.شما می توانید نسبت به انجام کفپوش ورزشی به ما اعتماد کنید. از خرید تا نصب در کنار شما هستیم. بورس کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی چیست؟

از کفپوش ها بیشتر در فضاهای اداری،تجاری و سالن های ورزشی استفاده می شود. چرا که به شست و شوی مداوم مقاوم است. اما در منازل بیشتر در قسمت آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

واژه ی پی وی سی برای همه ما آشناست . هنگام شنیدن این واژه ناخودآگاه به یاد شرکت های تولید کننده آنها می افتیم. هر گاه در مورد و آن را بیشتر در کنار واژه هایی مانند در، پنجره و لوله می شناسید اما باید بدانید این ماده بسیار ارزشمند می تواند به عنوان کفپوش فضاهایی که با آنها سر و کار دارید نیز استفاده شود.

کیفیت کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی کالایی کاربردی است که در امر طراحی داخلی و معماری استفاده زیادی دارد. به ویژه برای افرادی که طراحی اماکن پررفت و آمد مانند فروشگاه ها را برعهده دارند. چرا که به نظافت بیشتری نیاز دارند و حتما باید از کفپوش هایی استفاده شود که به راحتی تمیز می شوند.

مقایسه کفپوش ها

بطور کلی هر پوششی را که برای کف زمین استفاده کنند کفپوش می نامند. اما در بازار این حرفه فقط به پوشش های پی وی سی که از جنس پلاستیکی هستند کفپوش می گویند. اما کفپوش هایی که از جنس چوبی ساخته می شوند پارکت لمینت نام دارند. کفپوش پی وی سی برعکس پارکت لمینت ضد آب هستند. این کفپوش ها از لحاظ ضخامت با هم متفاوت هستند. برای نصب آنها از چسب های خمیری مخصوص استفاده می شود.

بورس کفپوش پلاستیکی

آکام سالن یکی از نمایندگان اصلی فروش و نصب انوع کفپوش است. مجموعه ما با ارائه خدمات ویژه به مشتریان، توانسته خود را به عنوان بورس کفپوش پی وی سی در تهران و ایران معرفی کند. 

خرید کفپوش پی وی سی

چنانچه قصد خرید انواع کفپوش ‌PVC را دارید.باید ابتدا به بررسی و مقایسه مدل های مختلف بپردازید. برای این کار با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید. همکاران ما به صورت تلفنی یا حضوری به شما در انتخاب درست و دقیق کمک می کنند.

تماس با ما