انواع کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام

انواع کفپوش ورزشی

انواع کفپوش ورزشی

از مهمترین بخشهای هر مکانی، مثل دیوارها و سقف، کف‌ها هستند. این بخش هم در خانه و هم محل کار بر راحتی ما به شدت تحت تاثیر گذار است. کفپوش نیز مانند سایر بخشهای مربوط به ساختمان و مصالح ساختمانی، با پیشرفت علم و تکنولوژی، پیشرفت قابل توجهی داشته است. جهت سفارش و خرید انواع کفپوش ورزشی با مشاورین مجموعه آکام سالن تماس حاصل نمایید.

کفپوش ورزشی چیست؟

 وسیله ای بسیار کاربردی هستند که از آنها در اماکن سربسته یا روباز مانند ورزشگاه ها استفاده میکنند. کفپوش های ورزشی انواع بسیار متنوعی دارند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. این کفپوش ها از لایه لایه های با قابلیت های متفاوت تشکیل شده اند.

کفپوش فضای باز چیست؟

از کفپوش فضای باز برای اکثر مسیر ها، پاسیو ها و چمن ها استفاده می می‌کنند. معمولی ترین و ارزان ترین مصالح کف برای فضاهای بیرونی خاک است که در واقع بستر اصلی ملک است. با نهایت تاسف این مصالح آلوده هستند، مخصوصا وقتی در اثر خیس شدن گل آلود می شوند. بیشترین نکته ای که باعث مزیت خاک می شود، ارزانی فوق العاده ی آن است که دلیل خوبی برای انتخاب آن به عنوان کفپوش محوطه تان نیست.

کفپوش ورزشی پارکت معلق (AIR)

 نوعی از کفپوش ورزشی استاندارد که از جنس چوب بوده و توسط استراکچر معلق و مصلح به پد لاستیکی یا فوم ضربه پذیر روی سطح بتون یا موزائیک نصب می‌شود.
زیره این کفپوش ورزشی چهار تراش چوبی از نوع چوب نراد روس بوده و بدلیل نوع چوب و بافت آوندی مقاومت بالایی در برابر فشار و وزن را داراست. و همچنین بخاطر وجود صمغ درونی در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم است.

کفپوش ورزشی زیر فوم دار

این نوع کفپوش از جنس  پی وی سی بوده و جهت مصارف ورزشی دارای لایه رویه ضد سایش پلی یورتان، در ضخامت های متنوع است که در دو نوع زیر فوم دار و بدون فوم، در رنگ بندی های متنوع تولید و عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت کفپوش زیرفوم دار و بدون فوم با کارشناسان آکام سالن تماس بگیرید.

کفپوش فوم دار ورزشی

از کفپوش های فوم دار در ورزش های سالنی مثل فوتسال ،والیبال ،بسکتبال استفاده میکنند. انواع کفپوش های فوم دار از لایه ای فوم دار انعطاف پذیر و قابلیت ارتجاعی تشکیل شده اند. به دلیل دارا بودن این ویژگی ضربه گیری نسبتا خوبی دارند.

سخن آخر آکام سالن

تولیدی کفپوش ورزشی آکام سالن مفتخر است که اولین تولید کننده کفپوش های ورزشی زیرفوم دار و کفپوش های فوم دار با رویه  pvc  دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد و همچنین به ساخت کلیه تجهیزات ورزشی اقدام نموده است و اینبار علاوه بر کف پوش فوم دار منحصر به فردی که به بازار اراِئه می نماید،انواع کفپوش از جمله کفپوش ورزشی،کفپوش چند منظوره،کفپوش ورزشی زیرفوم دار و… عرضه کرده و لذت را به ورزشکاران هدیه نموده است.

تماس با ما